Lietuvių kalbos terminyno naujinimo instrukcija:

 1. Pašalinkite iš savo kompiuterio anksčiau įdiegtą Lietuvių kalbos terminyno programą. Tai padarysite nurodytus mygtukus ar meniu eilutes pasirinkę tokia seka:

  Start --> Settings --> Control Panel --> Add/Remove Programs --> Uninstall --> Lietuviu kalbos terminynas --> Remove

 2. Parsisiųskite atnaujintą Lietuvių kalbos terminyno programą.

 3.      Siunčiamą failą įrašykite į kompiuterį, pele spragtelėdami mygtuką Save.

 4.     Save in laukelyje nurodykite laikiną katalogą, kuriame bus įrašytas parsiųstas failas, o po to pele spragtelėkite mygtuką Save.

 5.      Kol duomenys siunčiami ir rašomi į kompiuterį, patikrinkite ar langelis Close this dialog box when download completes nepažymėtas. Jei langelis pažymėtas, žymėjimą panaikinkite.

 6.      Kompiuteris praneša statistinius duomenis apie įrašytą failą. Atverkite įrašytąjį failą, spragtelėdami mygtuką Open.

       Jeigu Download complete lango nematote ekrane, tai atverkite laikinąjį katalogą, į kurį įrašytas parsisiųstas failas, o po to atverkite terminynas.exe failą.

 7.      Vediklis padės įdiegti Lietuvių kalbos terminyną, spauskite mygtuką Next.

 8.      Laukelyje Folder nurodykite katalogą, kuriame bus įdiegtas Lietuvių kalbos terminynas. Tai galite padaryti, arba tiesiai į šį laukelį įrašydami kelvardį, arba spragtelėdami mygtuką Browse ir katalogų medyje pasirinkdami reikalingą katalogą.
       Jeigu Jūsų kompiuteryje įdiegta Windows NT, Windows 2000 arba Windows XP operacinė sistema, tai dar reikia nurodyti kas galės dirbti su Lietuvių kalbos terminynu, ar tik Jūs (turima omenyje šiuo metu sistemoje užsiregistravęs vartotojas) - akutė Just me, ar bet kuris šio kompiuterio vartotojas - akutė Everyone.
       Įvykdę visus šio punkto nurodymus, spauskite mygtuką Next.

 9.      Vediklis pasiruošęs įdiegti Lietuvių kalbos terminyną, spragtelėkite mygtuką Next.

 10.      Lietuvių kalbos terminynas įdiegtas, spragtelėkite mygtuką Close.

Į VIRŠŲ
ATGAL